Zpět na úvodní stránku
VIDEA
PROGRAM
REZERVACE VSTUPENEK
FOTOREPORT
PROSTOR & INTERIER
ODKAZY
PŘIPRAVUJEME PRO VÁS

Vítejte na stránkách plzeňského music clubu House Of BluesHouse Of Blues
Černická 10
301 00 Plzeň
Telefon: +420 608777606
Email :

Kde nás najdete : MAPA

Otevírací doba dle aktuálního programu.

Rezervace vstupenek ONLINE nebo na mobilu 774 456 777


  PROGRAM KLUBU NA DALŠÍCH 30 DNÍ

Út 4. 10. KARAOKE NIGHT ANEB VELKÁ PĚVECKÁ ŠANCE

Vážení zpěváci a zpěvačky, dovolujeme si Vás pozvat k účinkování na akci KARAOKE NIGHT pořádané v Plzni za finanční pomoci ÚMO 3. Akce je směrovaná k podpoře mladých nových pěveckých talentů a je vyhlášená jako soutěž.
Akci pořádá Tereza Rays (Hrubanová) ze školy School Of Voice.

vstup -, 18:00 hod.
7. 10. HEWER

Historie skupiny HEWER se datuje od roku 2003, přičemž svoji první desku natočila kapela v roce 2004. Vychází pod názvem Pane Doktor a ke stejnojmenné písni byl natočen videoklip.Z desky byla nejhranější píseň Houpavá, která po několik týdnu vedla hitparádu radia Šumava . Z druhého alba Dokonalej Prototyp je nasazena do hitparády radia Fm Plus coververze písně Špinavá , která se drží na prvním místě několik týdnů. V lednu 2008 slaví Hewer svoje páté narozeniny úspěšným dvojkoncertem v Plzni a v Praze a vydává maxisingl s písněmi Hergot a My dva, které byly natočené ve studiu Propast u Petra Jandy. Na jaře 2009 zvítězila skupina s videoklipem k písni "My dva" na TV Óčko v pořadu Česká hitparáda a v listopadu vydává své třetí album.


vstup 100,- Kč, 21:00 hod.
So 8. 10. Minus123minut
Na přelomu tisíciletí se jmenovali -123 min. a jejich koncerty i desky patřily k cennostem naší hudební scény. V roce 2000 se podle tehdejšího hlasování Akademie populární hudby stali objevem roku a málokdo pochyboval o tom, že na tuzemské scéně nezanechají hlubokou uměleckou rýhu. Vydali pět studiových alb a jedno koncertní, ale v roce 2009 se rozpadli. Na dlouhých sedm let. V dubnu letošního roku začali opět zkoušet a v sobotu odpoledne 11. 6. si na festivalu Votvírák ve středočeských Milovicích stoupli znovu společně na pódium.
V House of Blues kapela vystoupí v rámci COMEBACK TOUR 2016 a to v sestavě Zdenek Bína, Fredrik Janáček a Daniel Šoltis.Předprodej vstupenek......

vstup předprodej 200,- Kč, na místě 250,- Kč, 21:00 hod.
14. 10. ABBA STARS

ABBA STARS vystupuje od podzimu 2004. Skupinu tvoří profesionální hudebníci, které svedlo dohromady náhodné setkání při studiové práci, ale hlavně láska k písním švédské skupiny Abba. Nejlepší středoevropská skupina koncertuje nejenom u nás, ale také v Německu, Rakousku, Polsku a Chorvatsku. Za natočení alba s názvem Golden Songs a prodeje více než 30.000 kusů v České republice získali platinovou desku.


vstup 200,- Kč, 21:00 hod.
So 15. 10. LUCIE REVIVAL

Skupina Lucie revival vznikla na jaře 2005 a byla v té době prvním a jediným revivalem nejslavnější České polistopadové kapely Lucie. Během krátké doby začala vystupovat po celé republice i na Slovensku, kde má Lucie také mnoho příznivců. Kapela vystupuje na nejrůznějších akcích a získává si renomé zejména u posluchačů, kteří jsou v dnešní (stále těžší) době ochotni přijít na živý koncert, ale i u pořadatelů nejrůznějších V.I.P. akcí, firemních večírků a dalších. Je třeba zmínit, že kapela se soustředí pouze na živá vystoupení a chce tak dát možnost si poslechnou a pobavit nejen známými, ale i méně známými písničkami dnes již rozpadlé Lucie a také znovuobrozených Wanastových vjecí.


vstup 150,- Kč, 21:00 hod.
21. 10. Mr. ELASTIC

(Swing / Electro / Manouche, Praha)Spojení manouche jazzu a swingu dvacátých a třicátých let minulého století s moderní elektronickou hudbou je to, co nejlépe charakterizuje projekt Mr. Elastik. Sloučením těchto odlišných žánrů vznikl hudebně pestrý a neokoukaný mix, který si pomalu, ale jistě nachází cestu i do české kotliny. Ve světě velmi populární styl vznikl v polovině minulého desetiletí a je stále na vzestupu.

Marcel Marek aka DJ Mersi vystudoval hudební konzervatoř v Plzni. Už za studií začal hrát na bicí ve skupině Burma Jones, se kterou natočil tři desky (mimo jiné i úspěšný single Samba v kapkách deště). V roce 1998 spoluzaložil kapelu Děda Mládek Illegal Band, s níž hraje dodnes. Vedle toho se prosadil i jako DJ a pravidelně hraje v klubech po celé republice.

Sestry Doris a Sophia Lamošovy pocházejí z Vídně a své dětství prožily v rakouských Alpách. Na pražských konzervatořích vystudovaly obory skladba, klavír a zpěv. Své první profesní ostruhy získaly v pražských hudebních klubech, kavárnách a tančírnách. Zabývají se především starou jazzovou a swingovou hudbou, ale do vlastní tvorby se nebojí zařadit ani elektronické prvky. Můžeme je vidět a slyšet spolu se zpěvačkou Alicí Bauer ve skupině Hot Sisters, kde s nimi účinkují špičkový hudebníci z takových formací, jako je Originální Pražský Symfonický Orchestr Pavla Klikara nebo Melody Makers Ondřeje Havelky. Rády si občas zazpívají i v pražských ulicích či na Karlově mostě.

vstup 150,- Kč, 21:00 hod.

  POZVÁNKA

detail
detail

  MAILING LIST

Chci být informován(a) o akcích klubu House Of Blues.

Vložte svůj email.

 
    (c) House Of Blues 2016 - Design by MAGICPOINT s.r.o..     Dodatečné úpravy Tomac1.net